Pre komfort používateľa a na štatistické účely používa webová stránka súbory cookies. Ak zostanete na našich stránkach, súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov a pravidlami súborov cookies..

O grese

Moderné riešenia pri navrhovaní záhrad

Gresová dlažba značky Goliat spĺňa očakávania najnáročnejších zákazníkov. Nadpriemerná odolnosť, široký výber vzorov, farieb a formátov umožňuje vytvárať trvalé povrchy, odolné voči opotrebovaniu a každodennému znečisteniu..

Technológia 3 cm

Dlaždice môže byť vďaka svojej hrúbke položené aj na príjazdovú cestu, bez použitia lepidla. Väčšia hmotnosť znamená zvýšenú stabilitu dlažby pri každodennom používaní.

Použitie gresovej dlažby 3 cm

Dlažba Goliat s hrúbkou 3 cm je výbornou alternatívou k zámkovým dlažbám, betónovej dlažbe alebo prírodnému kameňu. Vďaka väčšej hrúbke a hmotnosti môže byť dlažba položená a využitá na príjazdové cesty, garáže a komunikačné cesty pre vozidlá do 3,5 t.

Inšpirácie 3 cm

Prečo Goliat 3 cm?

Prečo sa oplatí vybrať gres s hrúbkou 2 cm?

Kombinácia vynikajúcich parametrov a moderného dizajnu predurčuje dlažbu Goliat na rôzne miesta. Sú ideálne na použitie na balkónoch, patio, terasách, v uličkách, v záhrade, na tráve, piesku alebo pri bazéne. Vďaka jednoduchej pokládke sú dokonalým riešením pre súkromné aj verejné priestory.

2 cm kamenina je tiež ľahšia v porovnaní s tradičnou betónovou doskou alebo prírodným kameňom. Vďaka tomu je ideálnym produktom na použitie na strechách a terasách.  

Použitie gresovej dlažby 2 cm

Dlažba Goliat 2 cm spája vzor prírodných materiálov ako kameň alebo betón s funkčnými hodnotami glazovanej kameniny.

Inšpirácie 2 cm

Testy trvanlivosti dlažieb Goliat gres

2CM DLAŽBY GOLIAT GRES - TEST NA ZÁŤAŽ S NÁKLADNÝM AUTOM

Montáž

Neobyčajná odolnosť

Terasová dlažba Goliat 3 cm je vďaka obrovskej odolnosti proti praskaniu, ktorá presahuje hranicu tlaku cez 3000 kg, ideálnym riešením ako vrchná vrstva na príjazdové cesty a všetkých typy povrchov, kde je potrebný prejazd motorovými vozidlami do 3,5 tony.

Rektifikované hrany gresových dlaždíc umožňujú použitie špáry minimálnej šírky. Pri dlažbe s hrúbkou 30 mm to umožňuje dostatočne hlboké špárovanie, ktoré zaručuje väčšiu odolnosť povrchu a lepšie vizuálne efekty.

Jednoduchá a rýchla montáž

Gresová dlažba Goliat môže byť položená na zhutnenom povrchu bez použitia lepidla, na podložkách alebo klasickým spôsobom s použitím bežnej lepiacej malty určenej na gresovú dlažbu.

Úspora nákladov na montáž

Neštandardná hrúbka 3 cm znamená o 50 % väčšiu váhu dlažby v porovnaní so štandardnou dlažbou hrúbky 2 cm. Zvýšená hmotnosť zaisťuje stabilitu položených dlaždíc bez použitia lepidla priamo na pripravenom, zhutnenom povrchu a zabraňuje jej presúvaniu.

Je to obrovská výhoda! Šetrí čas a znižuje náklady na montáž, pretože je oveľa menej komplikovaná a nevyžaduje použitie lepiacich mált, špecializovaného náradia, príslušenstva a v niektorých prípadoch aj kvalifikovaného montážneho tímu.