Pre komfort používateľa a na štatistické účely používa webová stránka súbory cookies. Ak zostanete na našich stránkach, súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov a pravidlami súborov cookies..

Medzinárodný veľtrh krajinnej architektúry a záhradníctva

Medzinárodný veľtrh krajinnej architektúry a záhradníctva
Publikovaný 15 Mar 2022

S potešením Vám oznamujeme, že značka Goliat sa po prvýkrát zúčastní na medzinárodnom veľtrhu záhradníctva a krajinnej architektúry Green Days 2022, ktorý sa uskutoční 17. - 19. marca v areály konferenčného centra Ptak Warsaw Expo. Náš stánok B2.14 bude umiestnený v hale B.  
 
Prečo by ste nás mali navštíviť? V priestoroch stánku s plochou 86 m2 predstavíme naše najnovšie kolekcie gresových dlaždíc s hrúbkou 2 cm a 3 cm. Naši špecialisti Vás komplexne obslúžia – podelia sa s Vami o praktické informácie a poznatky, ako čo najlepšie zabezpečiť priestor pred položením dlažby. Pri návšteve nášho stánku sa dozviete, ako správne položiť náš výrobok na chodníky, balkóny, terasy, kúpaliská a v domácich záhradách. Naše výrobky sa osvedčia aj pri výstavbe podjazdov a príjazdových ciest pre vozidlá do 3,5 tony.
 
Medzinárodné dni zelene nie sú len príležitosťou na prezentáciu našich výrobkov, ale aj šanca na výmenu poznatkov a skúseností, účasť na školeniach a seminároch, nadväzovanie priateľstiev a budovanie nových priemyselných väzieb. Preto Vás srdečne pozývame na workshopy, ktoré povedú vynikajúci krajinní architekti a zakladatelia programu Gardenphilia Designer. Andrzej Komakowski a Stefan Daszewski - lídri na trhu so softvérom pre navrhovanie záhrad a vonkajších priestorov - prezradia tiež triky, ktoré uľahčujú dizajn zelených plôch.  
 
Medzinárodný veľtrh záhradníctva a krajinnej architektúry Green Days 2022 je podujatím, na ktorom sa stretávajú nielen výrobcovia z odvetvia záhradníckej a krajinnej architektúry – je to fantastická akcia, počas ktorej sa bude konať množstvo zaujímavých workshopov, prehliadok a prezentácií.

 

newsletter goliat warsaw home2 (1)