Pre komfort používateľa a na štatistické účely používa webová stránka súbory cookies. Ak zostanete na našich stránkach, súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov a pravidlami súborov cookies..

Výstava Agrokomplex 2023, Nitra, Slovensko

Výstava Agrokomplex 2023, Nitra, Slovensko
Publikovaný 28 Aug 2023

Názov firmy: VENTUM s.r.o.

Výstava: Agrokomplex 2023, Nitra, Slovensko

Popis účasti na výstave:

Firma VENTUM s.r.o. so zameraním na distribúciu kvalitných dlažieb Goliat gres sa s radosťou zúčastnila prestížnej výstavy Agrokomplex 2023, ktorá sa konala v Nitre. VENTUM vníma výstavu ako vynikajúcu príležitosť prezentovať svoje dlažby a podeliť sa s návštevníkmi o ich širokú škálu aplikácií.

Stánok a expozícia:

VENTUM pripravila vkusný a dobre organizovaný stánok, ktorý reflektoval profesionálnu identitu firmy a charakteristiku jej produktov Goliat gres. Stánok bol dizajnovo ladený a vytváral pohodlnú atmosféru pre návštevníkov. Výstavná plocha bola rozdelená na dve hlavné časti – jedna venovaná 2 cm dlažbám a druhá 3 cm dlažbám.

2 cm dlažby:

Expozícia 2 cm dlažieb Goliat gres zahŕňala rôznorodé vzory a farby, ktoré sú ideálne pre záhradné chodníky, terasy a okolie bazénov. Na interaktívnych paneloch boli návštevníci schopní vidieť ukážky rôznych usporiadaní dlažieb a zoznámiť sa s ich odolnosťou voči poveternostným vplyvom.

3 cm dlažby:

Expozícia 3 cm dlažieb Goliat gres bola zameraná na ťažšie zaťaženie, ako napríklad prístupové cesty, parkoviská a priemyselné plochy. Návštevníkom sme demonštrovali, ako tieto dlažby zvládajú záťaž a zároveň zachovávajú estetický vzhľad.

Prezentácie a konzultácie:

Počas celého trvania výstavy mali návštevníci možnosť zúčastniť sa prezentácií a konzultácií so zástupcami firmy VENTUM s.r.o. a Goliat gres. Odborníci z firmy detailne vysvetľovali výhody a technické parametre 2 cm a 3 cm dlažieb a poskytovali návštevníkom rady pre ich vhodnú aplikáciu.

Súťaže a zľavy:

Firma VENTUM nezabudla ani na interakciu s návštevníkmi prostredníctvom rôznych súťaží s atraktívnymi cenami a limitovanými zľavami na ich dlažby. To prilákalo ešte viac záujemcov k ich stánku.

Záver:

Účasť na výstave Agrokomplex 2023 predstavovala vynikajúcu príležitosť predstaviť 2 cm a 3 cm dlažby Goliat gres širokému spektru návštevníkov. Ich prezentácia, profesionálny prístup a interaktívne ukážky prispievali k budovaniu povedomia o značke a jej produktov v agropotravinárskom prostredí.